KONTENERY do polski

Polamer oferuje kilka różnych opcji dla osób zainteresowanych wysyłką kontenerową do Polski

SZUKAJ PACZKI

Wysyłka całych kontenerów (FCL)

Z obydwu lokalizacji Polamer (Des Plaines, IL oraz Roselle, NJ) oferujemy wysyłkę całych, dedykowanych kontenerów morskich o długości 20 lub 40 stóp w opcji „warehouse-to door” czyli z magazynu Polamer pod adres docelowy klienta w Polsce.
Dodatkowo mozemy zaoferować opcję załadunku własnego (klient jest odpowiedzialny za załadunek i zabezpieczenie towaru w kontenerze w magazynie Polamer) lub załadunku realizowanego przez pracowników firmy Polamer.
Podstawowe koszty wynajmu kontenerów są nastepujące:
Chicago – Gdynia/port
  • kontener 40 stopowy ($4,600)
  • kontener 20 stopowy ($4,600)
New Jersey - Gdynia /port
  • kontener 40 stopowy ($3,100)
  • kontener 20 stopowy ($2,800)

Dodatkowo realizujemy opcję typu door-to-door dla wszystkich klientów z terenu całych Stanów Zjednoczonych do dowolnej lokalizacji w Polsce – w przypadku tej opcji przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w dwóch wariantach załadunku w USA:

  • czas na załadunek 2 godziny (tzw live load),
  • czas na załadunek do kilku dni (tzw drop & pick)

 

Po więcej informacji zapraszamy pod numer Polamer Cargo 773.774.8855 (pon – pt 8:00 – 5:00PM) lub [email protected].

Wysyłka części kontenerów (LCL)

Jest to opcja dostępna tylko z lokalizacji w Chicago i New Jersey – klient płaci tylko za przestrzeń, jaką zajmie jego towar w kontenerze.

W zależności od ilości, przestrzeń zajęta przez towar klienta jest rozliczana na podstawie stóp/metrów sześciennych lub stóp bieżących (dla większych ladunkow).
Towar w kontenerze zostaje przetransportowany do magazynu Polamer w Warszawie, skąd może zostać odebrany przez klienta lub skąd można zamówić opcję dostawy pod konkretny adres w Polsce (lub kraju Unii Europejskiej).

Po wycenę kosztów transportu morskiego (LCL) do Polski prosimy o kontakt pod numer Polamer Cargo 773.774.8855 (pon – pt 8:00 – 5:00PM) lub [email protected].

Do wyceny potrzebne są:

  • waga,
  • wymiary,
  • informacje o rodzaju towaru.
Polamer oferuje również usługę odbioru towarów na terenie USA. Dla klientów z Polski oferujemy 30 dni darmowego magazynowania oraz atrakcyjną ofertę pakowania, zabezpieczania oraz konsolidacji przesyłek. Dla wygody naszych klientów biuro, magazyn oraz agencja celna Polamer znajdują się w jednym budynku pod adresem ul. Puławska 427, Warszawa.

Ważne telefony

Wynajem kontenerów:

Illinois: 773.774.8855
New Jersey: 908.352.9100

Masz pytania w sprawie mienia przesiedlenia do Polski?
Odpowiemy na wszystkie: [email protected]

Częste pytania