Mienie przesiedleńcze do Polski

Dbamy, aby wszystkie rzeczy dotarły do Polski bezpiecznie i na czas

SZUKAJ PACZKI

Mienie przesiedleńcze do Polski

Pamietaj – wysyłka mienia przesiedlenia i przeprowadzka z USA do Polski to nie czas na eksperymentowanie z firmami znikąd. Nie szukaj pozornych oszczędności – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – [email protected] lub 773.774.8855

W zależności od potrzeb klienta pracownicy Polamer są w stanie zaproponować i przygotować odpowiednią formę wysyłania mienia przesiedlenia w zależnosci od ilości sztuk. Dlatego w okresie planowania procesu przeprowadzki zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, aby omówić i wybrać optymalną formę wysyłki. Zadbamy, aby wszystkie rzeczy dotarły do Polski bezpiecznie i na czas, w najlepszej możliwej opcji cenowej.
Polamer oferuje usługi pakowania mienia w domu klienta oraz transportu na terenie USA do naszych magazynów w Des Plaines, IL oraz Roselle, NJ.

Polamer oferuje również 1 miesiąc magazynowania mienia oraz samochodów za darmo
w magazynie w Des Plaines, IL !!!

Wysyłka samochodów (oraz innych pojazdów)

Samochody i inne pojazdy wysyłamy z naszych magazynów w Roselle, NJ oraz Des Plaines, IL.
Koszt wysyłki samochodu z magazynu Polamer w Roselle, NJ:
  • $1600 – sedan, kombi
  • $1600 – SUV, Minivan, Pickup
Koszt wysyłki samochodu z magazynu Polamer w Des Plaines,IL
  • $2170* – sedan, kombi
  • $2300* – SUV, Minivan, Pickup

* + ocean fuel surcharge $300
* samochód powyżej 16 stóp $180 za każdż kolejną stopę bieżącą.

Czas transportu morskiego wynosi ok 5 – 6 tygodni.
Polamer transportuje maksymalnie 2 samochody w kontenerze o długości 40 stóp.
Odbiór pojazdów oraz odprawa celna następuje w magazynie Polamer w Warszawie (ul Puławska 427).
Powyższe ceny obowiązują do długości samochodu nie przekraczającej 16 stóp (487 cm).
Kategoria sedan obowiązuje do wysokości pojazdu 59 cali (150 cm).

Powyższe ceny zawierają opłaty za załadunek, transport oraz rozładunek pojazdu w Polsce wraz z 7-dniowym magazynowaniem w Polamer Warszawa.
Wysyłka motorów, quadów, łodzi, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych

W kwestii kosztów transportu wyżej wymienionych pojazdów prosimy o kontakt z pracownikami Polamer Cargo. Z uwagi na różnorodność tych pojazdów a co za tym idzie ich wag, wymiarów oraz preferencji klienta co do rodzaju opakowania przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.

Prosimy o kontakt: [email protected] lub 773.774.8855.

Wynajem części kontenera

Cena z Des Plaines $230.00/za stopę bieżącą (min 3 stopy)

Cena z Des Plaines $230.00/za stopę bieżącą (min 3 stopy)

Wynajem części kontenera to opcja idealna dla osób przewożących niedużą ilość rzeczy, które nie zajmą całego kontenera o długości 40 lub 20 stóp.

Polamer załaduje rzeczy tak, żeby zajęły jak najmniejszą przestrzeń w kontenerze i tylko za tą przestrzeń płaci klient.

Mienie klienta powinno być spakowane w pudłach, kartonach lub opakowaniach o w miarę regularnych kształtach, tak, aby umożliwić ich łatwe układanie oraz piętrowanie – co oznacza zajęcie minimalnej przestrzeni w kontenerze a dla klienta oznacza oszczędności na rachunku za transport do Polski.

Do takiego ładunku może być doładowany samochód (lub inny pojazd), który zostanie wysłany wg podanych stawek

Mienie wysłane w ten sposób trafia do magazynu Polamer w Warszawie, gdzie następuje rozładunek i odprawa celna w agencji celnej Polamer. Dla wygody naszych klientów biuro, magazyn oraz agencja celna Polamer znajdują się w jednym budynku pod adresem ul. Puławska 427, Warszawa

Klient ma możliwość zamówienia transportu rzeczy z Warszawy pod wskazany adres. Istnieje również opcja odbioru mienia i transportu we własnym zakresie.

Korzystając z opcji wysyłki części kontenera warto wziąć pod uwagę możliwość darmowego magazynowania mienia w magazynie Polamer w Des Plaines, IL. Daje to klientowi komfort stopniowego pakowania rzeczy w domu i dostarczania ich do magazynu Polamer. W momencie, kiedy wszystkie rzeczy trafią do magazynu, wtedy planowana jest wysyłka i szacowany jej koszt w oparciu o ilość zajętych stóp sześciennych lub tzw stóp bieżących.

Towary z reguły wysyłane przez klientów w ramach mienia przesiedlenia: paczki, pudła, meble, sprzęty ogrodnicze (kosiarki, odśnieżarki), sprzęt sportowy (rowery, narty, kajaki), sprzęt RTV-AGD, wyposażenie kuchni, narzędzia, quady, skutery śnieżne, skutery wodne.

Wynajem całego kontenera

Wynajem całego kontenera (opcja z Illinois oraz New Jersey)

Opcja dla osób przewożących znaczną ilość kartonów, mebli, wyposażenia domowego i ewentualnie samochód(y).

Załadunek kontenera następuje w magazynie Polamer w Roselle, NJ lub w Des Plaines, IL.

Kontener jest w Polsce podstawiany pod wskazany przez klienta adres gdzie następuje rozładunek (za zorganizowanie rozładunku w miejscu docelowym odpowiedzialny jest klient)

Wycena kosztów wysyłki kontenera będzie zawierać: załadunek w magazynie Polamer, transport lądowy do portu w USA, transport morski do portu w Gdyni, transport drogowy w Polsce oraz 8 godzin na rozładunek.

Wynajem całego kontenera (opcja z terenu całych Stanów Zjednoczonych)

Opcja dla osób, które z uwagi na ilość rzeczy lub na swoje miejsce zamieszkania w USA nie są w stanie przetransportować rzeczy/mienia do jednego z magazynów Polamer.

Załadunek następuje pod domem klienta w USA, rozładunek następuje pod domem klienta w Polsce (lub pod podanym przez niego adresem).

Klient jest odpowiedzialny za zorganizowanie załadunku w USA oraz rozładunku mienia w Polsce.

W obydwu powyższych przypadkach pełną wycenę kosztów będziemy w stanie przedstawić w momencie, kiedy będziemy znali adres załadunku w USA oraz adres rozładunku w Polsce.

Ważna informacja – kontenery podstawiane pod dom w USA oraz w Polsce są umieszczone na naczepie co oznacza, ze do załadowania oraz rozładowania samochodu (lub innych pojazdów) może być konieczna rampa rozładunkowa lub laweta.

Pracownicy Polamer oraz autoryzowani przedstawiciele naszej firmy monitorują cały proces transportu oraz zapewniają klientom pomoc w odprawie celnej w Polsce, która w wielu przypadkach jest odprawą zdalną.

Ważne telefony

Wynajem kontenerów:

Illinois: 773.774.8855
New Jersey: 908.352.9100

Masz pytania w sprawie mienia przesiedlenia do Polski?
Odpowiemy na wszystkie: [email protected].

Częste pytania